







8 399 ₴
Водонагрівач Atlantic Steatite Elite - призначений для роботи з максимальним навантаженням і відмінно адаптований для жорсткої води.
Конструкція
"Сухий" стеатитовий ТЕН не контактує з водою, він захищений сталевою емальованою колбою. Завдяки цьому бак водонагрівача максимально захищений від корозії та накипу. Для додаткового захисту від корозії та мінеральних відкладень у водонагрівачах цієї серії використовують магнієвий анод, що має подовжений термін експлуатації. Використання стеатитового ТЕНа і магнієвого анода подовжує термін служби водонагрівача і дає змогу істотно знизити витрати на техобслуговування. На відміну від моделей традиційної конструкції, проводити техобслуговування потрібно 1 раз на 2 роки. Водонагрівачі вирізняються високою продуктивністю за порівняно невеликої потужності ТЕНа: 75 літрів води нагріваються до 65 °C всього за 165 хвилин. Водночас витрати електроенергії на 1 цикл нагрівання становитимуть приблизно 4 кВт/год.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Усі водонагрівачі серії Steatite Elite мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дає змогу звести теплові витрати лише до 5-6 °C на добу та зберегти воду гарячою протягом тривалого часу. Вбудований надточний капілярний термостат визначає температуру нагрівання води з точністю до 1 °C, що дасть змогу Вам заощадити до 15% електроенергії.
Atlantic Steatite Elite об'ємом 75 літрів підійде для сім'ї з 3-х осіб.
Гарантія
Гарантія виробника на робочий бак становить 8 років, на електричну частину - 2 роки.
Особливості бойлера Atlantic Steatite Elite
Комплектація: кабель і вилка, запобіжний клапан, діелектрична муфта, керівництво з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 165 хв |
| Об'єм ємності для води | 75 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 811 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 451 мм |