






4 599 ₴
Atlantic Classic VM 50 N4L - відмінне економічне рішення, щоб отримати гарячу воду в побуті. Водонагрівач має традиційну конструкцію з мідним ТЕНом і магнієвим анодом. Магнієвий анод використовується для захисту робочого бака та нагрівального елемента від корозії.
Мідний нагрівальний елемент 1500 Вт забезпечить нагрівання води до 65 °C всього за 120 хвилин, не перевантажуючи електромережу. При цьому витрати електроенергії на 1 цикл нагріву становитимуть близько 2,6 кВт/год. Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Усі моделі серії Classic мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дає змогу зменшити теплові витрати лише до 5-6 °C на добу та зберегти воду гарячою протягом дуже тривалого часу.
Водонагрівач Atlantic Classic об'ємом 50 літрів ідеально підійде для сім'ї з 2-х осіб.
Гарантія
Гарантія виробника на робочий бак становить 3 роки, на електричну частину - 2 роки.
Особливості бойлера Atlantic Classic
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 120 хв |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 573 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 451 мм |