






3 075 ₴
Вашій увазі представлені вентилятори стельові моделі VP 140, призначені для перемішування повітря, з метою охолодження. Агрегат пропонується за мінімальною ринковою ціною. Купити стельовий вентилятор можна онлайн з відправкою по всій Україні зі складу у м. Київ.
Отже, стельовий вентилятор VP 140 призначений:
Зручний підвісний вентилятор, купити який ви можете зараз, розроблений для рівномірного розподілу температури в приміщеннях без формування протягів і температурних розбіжностей.
Основне його завдання - перемішування повітря для охолодження, але воно також підійде і для зими. Докладніше про це розповімо нижче.
Перед тим, як купити стельовий вентилятор цієї моделі, врахуйте, що висота підвісу від підлоги повинна становити не менше 2,5 м. На стелі не повинно бути нічого, що заважало б обертатися лопастям. Мінімальна площа обдування 20 кв. м.
Пристрій за рахунок унікальної конструкції лопастей створює потік повітря максимальної довжини і відмінно справляється із завданням. У прохолодний час підвішений до стелі прилад розганяє тепле повітря, яке накопичується біля стелі (як ми пам'ятаємо, тепле повітря легше за холодне), і забезпечує його рівномірний розподіл у просторі.
Таким чином, якщо ви вирішите купити стельовий вентилятор для будинку або будь-якого іншого приміщення, то зможете заощадити кошти, що виділяються на опалення.
Керується модель VP 140 регулятором швидкості який має п'ть швидкостей, що входить до комплекту постачання. Регулятор кріплять на стіні та з його допомогою встановлюють бажаний режим роботи.
Мотор "упакований" в протиударний корпус з водо- та пиленепроникністю, відмінно ізольований та енергоефективний. Також він характеризується стійкістю до високої температури та гарною продуктивністю. Досить тихий.
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 65 Вт |
| Сила току | 0,44 А |
| Частота обертання | 280 об/хв. |
| Продуктивність | 13700 м3/год |
| Діаметр лопастів | 1400 мм |
| Вага | 4,5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbovent |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Частота струму | 50 Гц |
| Частота обертання | 280 об/хв |
| Продуктивність | 13700 м3/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 1400 мм |