


2 999 ₴
Вентилятор канальний для круглих каналів Турбовент ПВК 150, в силу його розмірів і продуктивності, використовується в припливно-витяжної вентиляції громадських приміщень (магазини, кафе, бари, ресторани), санітарно-побутових приміщень, житлових приміщеннях, а також на промислових об'єктах (ангари, склади, гаражі, майстерні).
Канальний вентилятор Турбовент ПВК 150 монтується в вентиляційний канал круглого перерізу діаметром 150мм. Він не вимагає частих оглядів, пристосований до безперервної роботи. За рахунок невеликих габаритів може бути встановлений в мережі повітроводів і бути схованим, наприклад, за підвісною стелею. Встановлювати вентилятор можна в різних положеннях (горизонтальному, вертикальному).
Технічні характеристики
| Модель | Напруга живлення, В | Швидкість |
Продуктивність, м³/годину |
Потужність, Вт |
Тиск, Па |
Рівень шуму, дБ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ПВК 100 | 220 | 1 | 198 | 22 | 140 | 37 |
| ПВК 125 | 220 | 1 | 310 | 40 | 180 | 35 |
| ПВК 150 | 220 | 1 | 432 | 40 | 220 | 45 |
| ПВК 200 | 220 | 1 | 900 | 115 | 380 | 53 |
Габаритні розміри

| Модель |
Ø D, мм |
L1, мм | L, мм | W, мм | H, мм |
|---|---|---|---|---|---|
| ПВК 100 | 95 | 30 | 230 | 167 | 148 |
| ПВК 125 | 123 | 30 | 258 | 205 | 185 |
| ПВК 150 | 145 | 45 | 313 | 225 | 212 |
| ПВК 200 | 198 | 30 | 305 | 245 | 250 |
Графік залежності продуктивність від тиску

Приклад монтажу канального вентилятора Турбовент ПВК із використанням додаткового обладнання

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbovent |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 432 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 220 Па |
| Споживана потужність | 0.04 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 225 мм |
| Довжина | 313 мм |
| Висота | 212 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 150 мм |