


999 ₴
Дистанційний пульт керування Турбовент ДК1 - використовується для вмикання і вимикання вентилятора та освітлення з можливістю регулювання продуктивності вентилятора на трьох швидкостях.
Переваги
Характеристики
Підключення блоку керування

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 265 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 133 мм |
| Висота | 18 мм |