



1 599 ₴
Сенсорний Smart Wi-Fi регулятор обертів вентилятора застосовується для зручного та простого регулювання продуктивності вентилятора та створення комфортних умов у приміщенні. Підходять майже до всіх видів канальних, осьових, радіальних та інших вентиляторів з потужністю двигуна до 400 Вт. Монтуються регулятори, як правило, всередині приміщення на стіну, а також встановлюються в щити управління.
Особливості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | B&G |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Висота | 86 мм |