



730 ₴
Витяжний вентилятор на підшипниках Домовент 100 ПФ Л використовується для витяжної вентиляції приміщень побутового та комерційного призначення. Ця модель оснащена двигуном зі збільшеним терміном експлуатації.
Конструкція
Двигун
Монтаж
Може бути встановлений безпосередньо в отвір вентиляційної шахти або в підвісну стелю. Якщо розташування вентиляційної шахти віддалене від місця встановлення вентилятора, можна використовувати гнучкі повітропроводи, щоб забезпечити потрібний потік повітря.
Для з'єднання повітропроводу з вихідним фланцем використовується хомут і монтажна стрічка. Корпус кріпиться до стіни або стелі за допомогою шурупів. Підключення до живлення відбувається до клем під лицьовою панеллю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 93 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.47 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний робочий тиск | 35 Па |
| Сила струму (А) | 0.085 |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 141 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Глибина | 91 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |