






8 913 ₴
Вентилятор Helios MiniVent M1/100 N/C із таймером - призначений для приміщень, що використовуються регулярно або відносно рідко. Закрита лицьова панель повністю приховує забруднений впускний отвір вентилятора. Комплектується герметичним зворотним клапаном. Може використовуватися для вентиляції ванних кімнат, туалетів та інших невеликих приміщень.
Таймер працює в 3-х режимах
Особливості
Глибина патрубка
Модель має низку позитивних якостей: компактні розміри; ефективна робота; низьке енергоспоживання; невимогливий монтаж і технічне обслуговування; тривалий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Німеччина |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Швидкість обертання | 2650 об/хв |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 35 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |