

5 650 ₴
Вентилятор Helios DVW 90 - може працювати в реверсному режимі, не тільки охолоджуючи повітря в приміщенні, а й перерозподіляючи тепло, що знижує витрати на опалення до 20%. Сталеві лопаті аеродинамічної форми забезпечують переміщення значних повітряних потоків з низьким рівнем шуму. Лакофарбове покриття нанесене методом гарячого сушіння, стійке до коливань температури, перепадів вологості та впливу УФ променів. Електродвигун із кульковими підшипниками не потребує обслуговування.
Вібрація відсутня завдяки спеціальному віброгасильному елементу. Корпус із термопластичного полімеру стійкий до корозії та негативного впливу навколишнього середовища.
Управління
Напрямок обертання лопатей і подачі повітря визначається порядком підключення проводів або реверсивним перемикачем. Для вибору швидкості роботи потрібно придбати керуючий блок.
Монтаж
Вентилятор постачається з 2 штангами: довгою і короткою, що дає змогу вибирати 1 з 3 положень над рівнем підлоги. Стельові вентилятори зазвичай використовуються для охолодження повітря влітку. Крім того, вони дають змогу ефективно розв'язати проблеми вентиляції в приміщеннях, що мають недостатню кількість вікон.
В опалювальний період стельовий вентилятор дає змогу значно скоротити витрати на обігрів приміщень, забезпечуючи більш рівномірний розподіл тепла. Це сприяє підвищенню температури біля підлоги до 25% без додаткових витрат на опалення. У великих приміщеннях: спортивні зали, виробничі цехи, склади. Витрата електроенергії самих вентиляторів при цьому вкрай низька.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Німеччина |
| Витрата повітря | 8700 куб.м/год |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 340 об/хв |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Реверс | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |