

8 507 ₴
Вентилятор Helios DVAW 130 - охолоджує повітря влітку і рівномірно розподіляє тепло взимку. 5 лопатей зі сталі з плетінням з очерету забезпечують переміщення значних обсягів повітря. Вбудована система придушення розгойдування нівелює вібрацію і знижує рівень шуму. Енергоефективний двигун не потребує обслуговування. Лакофарбове покриття на корпус нанесено методом сухого сушіння, що забезпечує стійкість до коливань температури, вологості, впливу УФ-променів.
Управління
Вентилятор може переміщати повітря у 2 напрямках (вгору і вниз), вибір здійснюється реверсивним перемикачем або порядком підключення проводів. Вибір швидкості роботи вентилятора здійснюється за допомогою регулятора TSW 0,3 (купується окремо).
Монтаж
Цю модель вентилятора можна розташовувати на 1 з 3 рівнів. Рекомендована відстань від центральної осі вентилятора до вертикальних обмежувальних поверхонь має дорівнювати трикратній довжині лопатей. Стельові вентилятори зазвичай використовуються для охолодження повітря влітку. Крім того, вони дають змогу ефективно розв'язати проблеми вентиляції в приміщеннях, що мають недостатню кількість вікон.
В опалювальний період стельовий вентилятор дає змогу значно скоротити витрати на обігрів приміщень, забезпечуючи більш рівномірний розподіл тепла. Це сприяє підвищенню температури біля підлоги до 25% без додаткових витрат на опалення. У великих приміщеннях: спортивні зали, виробничі цехи, склади. Витрата електроенергії самих вентиляторів при цьому вкрай низька.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Німеччина |
| Витрата повітря | 12500 куб.м/год |
| Кількість лопатей | 5 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 220 об/хв |
| Споживана потужність | 66 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 6.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Реверс | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |