

15 566 ₴
Вентилятори Soler&Palau ТD-160/100 ECOWATT можуть використовуватись у різних будівлях. Вони є найекономічнішими, оскільки споживають мінімальну кількість електроенергії. Це унікальні агрегати, які не мають аналогів на сучасному ринку.
Рекомендації щодо застосування
Моделі даної серії в процесі експлуатації дозволяють регулювати швидкість їх роботи від 10 до 100%. Так як корпус виробу виготовляється з надміцного пластику, його застосування можливе практично в будь-яких умовах.
Конструкція
Крильчатка та корпус агрегату виготовляються із пластику вищої якості. Конструкція виробів влаштована так, що витяг блоку двигуна може здійснюватися без демонтажу повітроводів. Низька шумність приладів та тривалий термін їхньої служби забезпечується завдяки використанню шарикопідшипників. У підшипниках вентилятора використовується спеціальне мастило, яке дозволяє експлуатувати виріб тривалий час без обмежень.
Комплектація
Будь-який круглий канальний вентилятор Soler&Palau ТD-ECOWATT поставляється в комплекті з безщітковими електричними двигунами постійного струму. Це дозволяє значно знизити споживання електроенергії за високої продуктивності. Канальні вентилятори Soler&Palau ТD-ECOWATT оснащуються всією необхідною для прямого підключення до мережі змінного струму електронікою.
Електродвигуни
Завдяки тому, що у Soler&Palau ТD-ECOWATT відсутній контакт між статором та ротом, робота пристроїв економічна, надійна та тривала. Крім того, агрегати із серії ТD-ECOWATT дозволяють економити до 70% електроенергії також завдяки таким конструктивним особливостям, як: використання в серії діагональних лопаток; безщітковий двигун.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 180 куб.м/год |
| Частота обертання | 2550 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 125 Па |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 137.5 мм |
| Довжина | 232 мм |
| Висота | 137.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 100 мм |