



14 660 ₴
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-250/100 Silent T Область застосування моделі TD-250/100 Silent T від Soler&Palau Дана модель стане відмінним рішенням, якщо потрібно встановити канальний вентилятор в приміщеннях з найвищими вимогами до рівня шуму. Працюючи практично безшумно (24 Дб можна порівняти з шепітом людини), цей прилад забезпечує ефективну витяжку відпрацьованого повітря у великих обсягах – до 240 м³ на годину. Soler&Palau TD-250/100 Silent T призначений для приміщень різного типу, в тому числі і з підвищеною вологістю. Встановити його можна в квартирі, будинку, офісі, дитячому садку, школі, лікарні тощо. Пристрій можна легко монтувати навіть там, де має місце незручне планування або сильно обмежений простір. Виробник досяг цього за рахунок "упаковки" всіх робочих деталей в корпус невеликих габаритів. Купити Soler&Palau TD-250/100 Silent T – значить придбати майже беззвучний, але потужний прилад для вентиляції повітря Такого високого рівня звукоізоляції компанії вдалося досягти за рахунок використання своєї авторської технології подвійного пластику. Справа в тому, що корпус вентилятора зроблений з міцного пластику подвійного шару, а між цими шарами знаходиться шумопоглинаюча високотехнологічна гума. Гул, який видають діагональні лопаті, разом з потоками спрямованого повітря потрапляє в цей прошарок. Тому на виході ми не чуємо практично нічого, коли мотор приладу працює. Крім цього безшумності роботи сприяє герметичність корпусу, яка досягається за допомогою гумових ущільнювачів на патрубках. Регулювання з таймером затримки Вентилятори даної модифікації оснащені спеціальним таймером, який на деякий час затримує відключення приладу. Ви можете самі встановити цей час - він варіюється від 1 хвилини до півгодини. Ця функція дуже корисна, так як вентилятор буде працювати саме стільки, скільки того вимагає процес витяжки відпрацьованого повітря. Зайва робота пристрою провокує невиправдані витрати електроенергії, і отже, ваших грошей. Якщо ви хочете дізнатися думки про Soler&Palau TD-250/100 Silent T досвідчених експертів, які працюють безпосередньо з вентиляційним обладнанням і точно знають, що до чого, то радимо зателефонувати нашим фахівцям. Телефони вказані на сайті. Полегшений монтаж моделі Soler&Palau TD-250/100 Silent T Легкому монтажу сприяє оснащення вентилятора кріпильним кронштейном. З його допомогою, використовуючи хомути, можна швидко виконати установку. Клемна коробка повертається на 360 градусів. Це дозволяє підключати прилад під будь-яким кутом, навіть коли добиратися до нього незручно.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 240 куб.м/год |
| Частота обертання | 2200 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 140 Па |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 24 дБ |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 204 мм |
| Довжина | 575 мм |
| Висота | 252 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пожежобезпечне виконання | Так |
| Діаметр вхідного патрубка | 100 мм |