



6 757 ₴
Застосування
Конструкція
Корпус вентилятора виготовлено з оцинкованої сталі.
Двигун
Регулювання швидкості
Монтаж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Продуктивність | 900 куб.м/год |
| Частота обертання | 2814 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 500 Па |
| Споживана потужність | 0.13 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 0.56 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Висота | 339 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 200 мм |