


17 030 ₴
Вентилятор TD-350/125 Silent призначений для монтажу в повітроводи круглого перерізу вентиляційної системи комерційних приміщень або житлових будівель. Дана модель вентилятора розрахована для роботи в повітроводах, діаметр яких не перевищує 125 мм. Компактний розмір Soler & Palau td 350/125 silent дозволяє встановлювати його на обмеженій площі або під підвісною стелею.
Іспанський виробник Soler&Palau гарантує високу якість використовуваних матеріалів, виготовивши корпус з ударостійкого пластику, який захищений від корозії і запобігає деформації внутрішніх компонентів. Крім того, роз'ємний кронштейн забезпечує просту установку або демонтаж, при необхідності обслуговування або очищення. Він з'єднується з основною частиною корпусу, в якій розташовані всі важливі елементи, за допомогою спеціальних хомутів.
Між ними і на місці з'єднання вентилятора з повітроводами розташовуються гумові ущільнювачі, які запобігають виникненню вібрацій при роботі обладнання. Також зручність монтажу забезпечує клемна коробка, за допомогою якої пристрій підключається до електроживлення. Її особливістю вважається можливість провертатися на повний оборот.
Безшумну роботу Soler&Palau TD-350/125 Silent гарантує внутрішній перфорований корпус, який направляє потоки повітря на спеціальний матеріал, призначений для поглинання шуму. Крім того, крильчаткивентилятора також направляють потоки на звукоізолюючий шар завдяки своєму діагональної структурі. Обертає лопаті електричний однофазний двигун, що працює на кулькових підшипниках, який оснащений захистом від перегрівання. Ці дві переваги гарантують тривалий період роботи (до 30 тисяч годин) без перегріву. Пристрій має клас ізоляції B і клас захисту IP44.
Робочі характеристики

Габаритні розміри вентилятора

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 360 куб.м/год |
| Частота обертання | 2250 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 140 Па |
| Споживана потужність | 0.27 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 204 мм |
| Довжина | 462 мм |
| Висота | 252 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 125 мм |