


45 683 ₴
Канальний вентилятор TD-350/100-125 SILENT ECOWATT (230V 50/60) - рішення для подачі та витяжки повітря з вище середньою витратою повітря. Можливе керування швидкістю вентилятора за рахунок регулятора швидкості. Може приєднатися до повітроводів: круглого, прямокутного, квадратного перерізу. Підходити для житлових, комерційних та промислових об'єктів.
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-350/100-125 SILENT ECOWATT (230V 50/60) ідеально поєднує високу енергоефективність та тиху роботу (28 дБ).
За рахунок цих якостей вентилятор підходить для приміщень із особливими вимогами до рівня шуму. Тому вентилятори Сайллент часто встановлюють до офісів, салонів, кафе, освітніх закладів тощо. Завдяки малим габаритам його зручно монтувати навіть за підшивним стелею.
У поєднанні з технологіями погашення шуму робота пристрою стає для оточуючих непомітною, але від цього не менш ефективною, адже продуктивність моделі становить 350 м 3 /рік.
Особливості конструкції TD-350/100-125 SILENT ECOWATT складається з: знімного монтажного кронштейну; внутрішнього перфорованого корпусу; шумопоглинаючого матеріалу; крильчатки з діагональними лопатками; однофазного двигуна. Всі деталі виготовляються із сучасного зносостійкого пластику. Щоб запобігти передачі вібрації на стіни та перетіканню повітря, на хомутах розташовані спеціальні ущільнювачі з гуми. Хомути знімні, що полегшує монтаж та обслуговування.
Для зниження рівня шуму вентилятори оснащені синтетичною кулею, яка майже повністю гаситиме всі звукові хвилі.
Електродвигун вентиляторів серії ECOWATT має підвищені показники ефективності на низькій швидкості при витраті повітря 180 м 3 /год споживання 7 Вт. Відразу оснащений захистом від перегріву та всією електронною начинкою для підключення до електромережі безпосередньо. Ступінь захисту – IP44. Регулювання REBECOWATTУ клемній коробці розташований потенціометр, завдяки якому можна встановлювати швидкість обертання вентиляторів, починаючи з мінімального значення 10%, і до 100%. Також додатково можна придбати зовнішній потенціометр REBECOWATT або підключити до іншого сигналу 0-10В (для цього є спеціальні контакти). Монтаж Моделі вентиляторів Soler&Palau TD SILENT ECOWATT дуже легко встановлюються та обслуговуються за рахунок знімних хомутів та монтажного кронштейна. Пристрій можна прикріплювати до поверхні в будь-якому положенні, цьому сприяє і клемна коробка, що повністю обертається.

Габаритные размеры вентилятора

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 350 куб.м/год |
| Частота обертання | 2235 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 123 Па |
| Споживана потужність | 0.27 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 204 мм |
| Довжина | 462.575 мм |
| Висота | 252 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 125 мм |