



21 000 ₴
Канальний вентилятор TD-500/150-160 SILENT T (230-240V 50/60) - рішення для подачі та витяжки повітря з вище середньою витратою повітря. Можливе керування швидкістю вентилятора за рахунок регулятора швидкості. Може приєднатися до повітроводів: круглого, прямокутного, квадратного перерізу. Підходить для житлових, комерційних та промислових об'єктів.
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT T (230-240V 50/60) відрізняється безшумністю (всього 17 Дб(А)) та довговічністю. Відмінно підійде для приміщень, в яких потрібно дотримуватися низький рівень шуму, наприклад, офіси, кафе, школи та дитячі садки.
Конструкція Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT TКонструкція
Осьовий вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT T складається з 2-х частин:
корпус, виготовлений із пластику (для запобігання корозії);
закріплений кронштейн для монтажу.
Сам корпус подвійний, між зовнішнім та внутрішнім елементом пролягає гумовий прошарок, який служить для шумопоглинання. Звук від двигуна зсередини передається через перфоровану частину корпусу на «сайлент-блок» і заглушається. Також гумові ущільнювачі навколо патруба запобігають передачі вібрації на стіни повітропроводу. Для зручного підключення пристрою до електромережі, зовнішній короб провертається на 360˚, та оснащений клемовими коробками з рівнем захисту IP55.
Двигун
Модель Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT T оснащена трифазним двигуном, з наступними параметрами:
2 швидкості;
клас B із шарикопідшипниками;
ступінь захисту IP44;
вбудований захист від перегріву.
Регулювання
Вентилятори серії SILENT T оснащені таймером, який затримує вимкнення на 1-30 хвилин. Керувати пристроєм можна за допомогою панелі керування (опція).
На максимальній швидкості продуктивність становить 580 м 3 /год при рівні шуму 22 дБ(А).
Монтаж
Малі габарити пристрою полегшують установку і сприяють непримітності, особливо в обмеженому просторі, наприклад, за підшивною стелею. Діаметр повітропроводу - 150-160 мм (для приєднання пристрою до 160 мм каналу використовується спеціальний ущільнювач, який постачається в комплекті). Кріпиться вентилятор за допомогою кронштейна, що вже закріплений на корпусі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 580 куб.м/год |
| Частота обертання | 2500 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 270 Па |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 221 мм |
| Довжина | 484 мм |
| Висота | 274 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 150 мм |