





21 000 ₴
16 130 ₴
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-800/200 Silent 3V - рішення для житлових, комерційних та промислових об'єктів. Можливе керування швидкістю вентилятора за рахунок регулятора швидкості. Може приєднатися до повітроводів: круглого, прямокутного, квадратного перерізу. Широко використовується для вентиляції приміщень із високими вимогами до зниженого рівня шуму: школи, лікарні та інші подібні установи.
Рекомендації
Вентилятор Soler&Palau TD Silent має усі переваги відцентрових вентиляційних приладів, оскільки забезпечує великий тиск на виході. З іншого боку він схожий і з осьовими моделями, головні переваги яких: низький шум, велика витрата повітря та габаритні розміри. Його можна монтувати у вертикальному і горизонтальному положенні.
Конструкція
Виготовлений із надміцного подвійного пластику, між шарами якого знаходиться звукоізолююче покриття. Оскільки вентилятор постачається в комплекті з діагональними лопатками, у процесі їхнього руху виникають звукові хвилі. Під певним кутом вони проходять крізь внутрішній перфорований корпус, і долаючи шумопоглинаючий матеріал, гасять гул. Для того, щоб унеможливити вібрацію на патрубках є гумові ущільнювачі.
Електродвигун
Обслуговування
У процесі експлуатації вентилятор слід періодично очищати. Для цього передбачено обертання зовнішньої клемної коробки на 360°. Процес монтажу спрощений за рахунок хомутів із гумовими вставками. Вони дозволять легко витягнути корпус з кріплення і одночасно гасять вібрацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 910 куб.м/год |
| Частота обертання | 2170 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 285 Па |
| Споживана потужність | 0.102 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 8.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 0.5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 264 мм |
| Довжина | 568 мм |
| Висота | 327 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 200 мм |