



20 260 ₴
Канальний вентилятор TD-1000/200 SILENT (230V 50) - рішення для подачі та витяжки повітря з вище середньою витратою повітря. Можливе керування швидкістю вентилятора за рахунок регулятора швидкості. Може приєднатися до повітроводів: круглого, прямокутного, квадратного перерізу. Підходить для житлових, комерційних та промислових об'єктів.
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau ТD-1000/200 SILENT широко використовується для вентиляції приміщень з високими вимогами до зниженого шуму. Як правило, це школи, лікарні та інші подібні установи. Це максимально тихі вентилятори, швидкістю обертання яких можна керувати.
Рекомендації щодо застосування
Круглі канальні вентилятори TD-SILENT мають усі переваги відцентрових вентиляційних приладів, оскільки забезпечують великий тиск на виході. З іншого боку, пристрої схожі і з осьовими моделями, головні переваги яких: низький шум, велика витрата повітря та габаритні розміри. Крім того, агрегати можна монтувати і у вертикальному, і горизонтальному положенні.
Конструкція
soler palau td-silent конструкція вентилятора
Вироби цієї серії виробляються у трьох типорозмірах. Корпус пристрою виготовлений із надміцного подвійного пластику, між шарами якого знаходиться звукоізолююче покриття. Оскільки пристрій постачається в комплекті з діагональними лопатками, у процесі їхнього руху виникають звукові хвилі. Під певним кутом вони проходять крізь внутрішній перфорований корпус, і долаючи шумопоглащаючий матеріал, гасять гул, що виникає, практично на 100 %. Для того, щоб унеможливити вібрацію, на патрубках Soler&Palau серії ТD-SILENT є гумові ущільнювачі.
Електродвигун
Вироби серії комплектуються однофазними, двошвидкісними електродвигунами, які мають вбудований захист від перегріву та функцію регулювання швидкості напругою.
Обслуговування
У процесі експлуатації вентилятор слід періодично очищати. Для цього передбачено обертання зовнішньої клемної коробки на 360 градусів. Процес монтажу канального вентилятора із серії ТD-SILENT спрощений за рахунок наявних хомутів із гумовими вставками. Вони дозволять легко витягнути корпус з кріплення і одночасно гасять вібрацію від пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Споживана потужність | 0.12 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 21 дБ |
| Вага | 8.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Тип каналу | Круглий |
| Частота обертання | 2500 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 300 Па |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 264 мм |
| Висота | 327 мм |
| Довжина | 568 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Продуктивність | 1030 м3/год |