



28 000 ₴
Канальний вентилятор TD-1000/200 SILENT T (230V 50) - рішення для подачі та витяжки повітря з вище середньою витратою повітря. Можливе керування швидкістю вентилятора за рахунок регулятора швидкості. Може приєднатися до повітроводів: круглого, прямокутного, квадратного перерізу. Підходить для житлових, комерційних та промислових об'єктів.
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-1000/200 SILENT T (230-240V 50/60) відрізняється безшумністю (всього 24 Дб(А)) та довговічністю. Відмінно підійде для приміщень, в яких потрібно дотримуватися низький рівень шуму, наприклад, офіси, кафе, школи та дитячі садки.
Конструкція Soler&Palau TD-1000/200 SILENT TКонструкція
Осьовий вентилятор Soler&Palau TD-1000/200 SILENT T складається з 2-х частин:
корпус, виготовлений із пластику (для запобігання корозії);
закріплений кронштейн для монтажу.
Сам корпус подвійний, між зовнішнім та внутрішнім елементом пролягає гумовий прошарок, який служить для шумопоглинання. Звук від двигуна зсередини передається через перфоровану частину корпусу на «сайлент-блок» і заглушається. Також гумові ущільнювачі навколо патруба запобігають передачі вібрації на стіни повітропроводу. Для зручного підключення пристрою до електромережі, зовнішній короб провертається на 360˚, та оснащений клемовими коробками з рівнем захисту IP55.
Двигун
Модель Soler&Palau TD-1000/200 SILENT T оснащена однофазним двигуном, з наступними параметрами:
2 швидкості;
клас B із шарикопідшипниками;
ступінь захисту IP44;
вбудований захист від перегріву.
Регулювання
Вентилятори серії SILENT T оснащені таймером, який затримує вимкнення на 1-30 хвилин. Керувати пристроєм можна за допомогою панелі керування, до якої буде підключено вентилятор. Швидкість обертання регулюється напругою або контролером (докупається окремо), а продуктивність та рівень шуму становлять:
- I швидкість - 790 м 3 /год, 21 дБ (А);
- ІІ швидкість - 1030 м 3 /год, 20 дБ (А).
Монтаж
Малі габарити пристрою полегшують установку і сприяють непримітності, особливо в обмеженому просторі, наприклад, за підшивною стелею. Діаметр повітроводу – 200 мм. Кріпиться вентилятор за допомогою кронштейна, що вже закріплений на корпусі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Споживана потужність | 0.12 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 21 дБ |
| Вага | 8.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Тип каналу | Круглий |
| Частота обертання | 2500 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 300 Па |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 264 мм |
| Висота | 327 мм |
| Довжина | 568 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Продуктивність | 1100 м3/год |