



48 800 ₴
Канальний вентилятор TD-1000/200 SILENT ECOWATT (230V 50/60) - рішення для подачі та витяжки повітря з вище середньою витратою повітря. Можливе керування швидкістю вентилятора за рахунок регулятора швидкості. Може приєднатися до повітроводів: круглого, прямокутного, квадратного перерізу. Підходить для житлових, комерційних та промислових об'єктів.
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-1000/200 SILENT ECOWATT (230V 50/60) ідеально поєднує у собі високу енергоефективність та тиху роботу (34 дБ).
За рахунок цих якостей вентилятор підходить для приміщень із особливими вимогами до рівня шуму. Тому вентилятори Сайллент часто встановлюють до офісів, салонів, кав'ярень, освітніх закладів тощо. Завдяки малим габаритам його зручно монтувати навіть за підшивною стелею.
У поєднанні з технологіями погашення шуму робота пристрою стає для оточуючих непомітною, але від цього не менш ефективною, адже продуктивність моделі становить 1000 м 3 /год.
Особливості конструкції
TD-1000/200 SILENT ECOWATT складається з:
знімного монтажного кронштейна;
внутрішнього перфорованого корпусу;
шумопоглинаючого матеріалу;
крильчатки з діагональними лопатками;
однофазного двигуна.
Всі деталі виготовляються із сучасного зносостійкого пластику. Щоб запобігти передачі вібрації на стіни і перетіканню повітря, на хомутах розташовані спеціальні ущільнювачі з гуми. Хомути знімні, що полегшує монтаж та обслуговування.
Для зниження рівня шуму вентилятори оснащені синтетичним шаром, який майже повністю гасить всі звукові хвилі.
Електродвигун вентиляторів серії ECOWATT має підвищені показники ефективності на низькій швидкості при витраті повітря 485 м 3 /год споживання становить 17 Вт. Відразу оснащений захистом від перегріву та всією електронною начинкою для підключення до електромережі безпосередньо. Ступінь захисту – IP44.
Регулювання
REBECOWATTУ клемній коробці розташований потенціометр, завдяки якому можна встановлювати швидкість обертання вентиляторів, починаючи з мінімального значення 10%, і до 100%.
Також додатково можна придбати зовнішній потенціометр REBECOWATT або підключити до іншого сигналу 0-10В (для цього є спеціальні контакти).
Монтаж
Моделі вентиляторів Soler&Palau TD SILENT ECOWATT дуже легко встановлюються та обслуговуються за рахунок знімних хомутів та монтажного кронштейна. Пристрій можна прикріплювати до поверхні в будь-якому положенні, цьому сприяє і клемна коробка, що повністю обертається.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 1000 куб.м/год |
| Частота обертання | 2470 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 243 Па |
| Споживана потужність | 99 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 8.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 264 мм |
| Довжина | 568 мм |
| Висота | 327 мм |