
81 300 ₴
Канальний вентилятор TD-1300/250 SILENT ECOWATT (230V50/60HZ) VE - рішення для подачі та витяжки повітря з вище середньою витратою повітря. Можливе керування швидкістю вентилятора за рахунок регулятора швидкості. Може приєднатися до повітроводів: круглого, прямокутного, квадратного перерізу. Підходить для житлових, комерційних та промислових об'єктів.
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-1000/200 SILENT ECOWATT (230V 50/60) ідеально поєднує у собі високу енергоефективність та тиху роботу (25 дБ).
За рахунок цих якостей вентилятор підходить для приміщень із особливими вимогами до рівня шуму. Тому вентилятори Сайллент часто встановлюють в офіси, салони, кав'ярні, навчальні заклади тощо. Завдяки малим габаритам його зручно монтувати навіть за підшивною стелею.
У поєднанні з технологіями погашення шуму робота пристрою стає для оточуючих непомітною, але від цього не менш ефективною, адже продуктивність моделі становить 1240 м 3 /год.
Особливості конструкції
TD-1000/200 SILENT ECOWATT складається з:
знімного монтажного кронштейна;
внутрішнього перфорованого та зовнішнього корпусів;
шумопоглинаючого матеріалу із скловолокна;
крильчатки з діагональними лопатками;
однофазного двигуна.
Обидва корпуси виготовляються з листової сталі, а для захисту від корозії їх покривають епоксидно-поліефірною фарбою. Щоб запобігти передачі вібрації на стіни і перетіканню повітря, на хомутах розташовані спеціальні ущільнювачі з гуми. Хомути знімні, що полегшує монтаж та обслуговування.
Для зниження рівня шуму вентилятори оснащені шумоподавлюючим шаром зі скловолокна, який, у поєднанні з шумопоглинаючим тунелем та дифузором на вході, майже повністю гасить усі звукові хвилі.
Вентилятор Soler&Palau TD-1300/250 SILENT ECOWATT (230V 50/60)
Двигун
Електродвигун вентиляторів серії ECOWATT має підвищені показники ефективності на низькій швидкості при витраті повітря 580 м 3 /год споживання становить 29 Вт. Відразу оснащений захистом від перегріву та всією електронною начинкою для підключення до електромережі безпосередньо. Ступінь захисту – IP44.
Регулювання
REBECOWATTУ клемній коробці розташований потенціометр, завдяки якому можна встановлювати швидкість обертання вентиляторів, починаючи з мінімального значення 10%, і до 100%.
Також додатково можна придбати зовнішній потенціометр REBECOWATT або підключити до іншого сигналу 0-10В (для цього є спеціальні контакти).
Монтаж
Моделі вентиляторів Soler&Palau TD SILENT ECOWATT дуже легко встановлюються та обслуговуються за рахунок знімних хомутів та монтажного кронштейна. Пристрій можна прикріплювати до поверхні у будь-якому положенні. Цьому сприяє і зовнішня клемна коробка із захистом класу IP 55.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Споживана потужність | 0.143 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип каналу | Круглий |
| Частота обертання | 2460 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 405 Па |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 387 мм |
| Висота | 331 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Продуктивність | 1240 м3/год |