






5 440 ₴
Рекуператор Домовент Соло 50 встановлюється для забезпечення припливно-витяжної вентиляції (з рекуперацією тепла до 85%) квартири, будинку або комерційних приміщень. Свіже повітря підігрівається внаслідок регенерації тепла з витяжного повітря, що дає змогу знизити витрати електрики. Призначений для тривалої і безперервної роботи, без відключення від джерела живлення.
Конструкція
Провітрювач складається з вентилятора, керамічного рекуператора, двох фільтрів, пластикового каналу, зовнішнього ковпака і плоских лицьових ґрат. У пластиковому каналі з регульованою довжиною розміщуються 2 фільтри, рекуператор і вентилятор. З боку вулиці на канал встановлюється зовнішній ковпак, а з боку кімнати - лицьова решітка.

Вентилятор
У пристрої використовується двошвидкісний реверсивний вентилятор осьового типу з EC-двигуном. Завдяки застосуванню EC-технологій вентилятор вирізняється низьким енергоспоживанням. В електродвигуні встановлено термозахист від перегріву, який автоматично вимкне вентилятор у разі перевищення максимальної температури.
Рекуператор
У цій системі застосовується рекуператор із керамічного матеріалу, що забезпечує ефективну рекуперацію до 85%. Рекуператор має форму циліндра і складається з безлічі отворів малого діаметра, що забезпечує оптимальну віддачу тепла повітрю. Матеріал має дуже високий коефіцієнт тепловіддачі, дуже швидко нагрівається і швидко віддає тепло припливному повітрю.
Фільтри
Для очищення свіжого повітря і для захисту елементів пристрою використовуються два фільтри з класом фільтрації G3. Вони розміщуються в каналі з двох боків рекуператора. Для підтримки продуктивності та захисту повітря фільтри необхідно періодично очищати.
Решітки
Повітря з вулиці надходить через пластиковий ковпак. У приміщення з провітрювача повітря надходить через щілину між плоскою лицьовою панеллю і корпусом вентилятора пристрою. Решітки виготовлені з високоякісного пластику, стійкого до впливу ультрафіолетових променів.
Як це все працює
Провітрювач працює тільки у два цикли по 70 секунд.
I цикл
Він витягує тепле забруднене повітря з приміщення, що проходить через регенератор, який нагрівається і зволожується. Через 70 секунд, коли регенератор нагрівся, пристрій переходить у режим припливу.
II цикл
Свіже холодне повітря з вулиці проходить через регенератор, зволожується і нагрівається до кімнатної температури, використовуючи тепло, накопичене в регенераторі. Після 70 секунд, коли регенератор охолоджується, провітрювач знову переходить у режим витягання теплого повітря з приміщення і процес повторюється.

Керування
Під час увімкнення провітрювача за допомогою кнопки "Увімкнення/вимкнення" на пульті дистанційного керування, він починає працювати на тій самій швидкості, на якій його було вимкнено. Однак якщо використовувати кнопки "I" або "II", то провітрювач працюватиме на відповідній швидкості.
Якщо датчик вологості ввімкнено, то в разі перевищення заданого рівня вологості провітрювач автоматично переходить на другу, вищу швидкість. Також, за високої вологості зовнішнього повітря, провітрювач може перейти на вищу швидкість. Якщо таке перемикання не потрібне, датчик вологості можна тимчасово вимкнути за допомогою пульта дистанційного керування.
Поріг спрацьовування датчика вологості можна налаштувати в діапазоні від 60 до 90%, повертаючи ручку потенціометра за допомогою спеціальної пластмасової викрутки. Потенціометр розташований під лицьовою решіткою вентилятора.
У разі ввімкнення нічного режиму провітрювач працює на нижчій швидкості протягом 8 годин. Яскравість світлодіода зменшується, і провітрювач не реагує на перемикання швидкостей і показання датчика вологості. Після закінчення нічного режиму провітрювач повертається до попереднього режиму роботи. Якщо необхідно, нічний режим можна вимкнути в будь-який час за допомогою відповідної кнопки на пульті дистанційного керування.
Габаритні розміри

Приклад монтажу

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 50 куб.м/год |
| Ефективність рекуперації тепла | 85 % |
| Споживана потужність | 2.3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна підтримувана температура | 40 град. |
| Мінімальна підтримувана температура | -15 град. |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Розмір патрубка | 131 мм |
| Характеристики рекуператора | |
| Площа | 11-20 м², 21-35 м² |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Клас фільтра | G3 |
| Рівень шуму на відстані 3 м | 16, 29, дБ |
| Матеріал теплообмінника | Кераміка |
| Датчики та індикатори | датчик вологості |