




6 300 ₴
5 000 ₴
Канальний вентилятор Soler&Palau VENT-100NK призначений для використання в припливних і витяжних системах вентиляції комерційних, офісних та інших громадських або промислових приміщень.
Особливості
Електродвигуни
Моделі 100NK - 250NK:
Модель 315NK:
Моделі 355 і 400:
Всі однофазні вентилятори мають можливість регулювання швидкості напругою, а трифазні моделі за допомогою перетворювача частоти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 290 куб.м/год |
| Частота обертання | 2600 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 425 Па |
| Споживана потужність | 0.061 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 0.3 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 243 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 243 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 100 мм |