









19 585 ₴
Рекуператор Blauberg Vento Expert A100-1 W V.2 вдає із себе просунуту установку. Виріб використовується в побутовій сфері для організації припливної вентиляції в окремих кімнатах. Змонтувати пристрій можна в вітальні, ванній або спальній кімнаті. Завдяки енергоефективному двигуну рекуператор працює з мінімальним рівнем шуму навіть при максимальній продуктивності. Відмінними особливостями саме цієї моделі є наявність модуля WiFi, який дозволяє здійснювати віддалене управління пристроєм за допомогою смартфона. Також в комплекті з установкою йде пульт дистанційного керування, який може застосовуватися для зміни параметрів рекуперації, підвищення або зниження продуктивності системи. Окремо варто відзначити привабливий дизайн установки, який дозволяє монтувати її на видному місці. Вона відмінно вписується в будь-який інтер'єр. Особливо добре вона виглядає в інтер'єрі з сучасним дизайном. Корпус пристрою має на бічній частині кнопки управління. Ними можна скористатися, якщо за допомогою пульта або смартфона не вдається налаштувати виріб. Рекуператор може працювати на 3 швидкостях. Оптимальний режим роботи залежить від площі приміщення і поставлених завдань.
Особливості будови

Рекуператор Blauberg VentoExpert A100-1 W V.2 забезпечує:
Принцип роботи рекуператора Blauberg VentoExpert A100-1 W V.2:
Робота рекуператора складається з двох фаз: 1 фаза – це витяжка теплого повітря з приміщення, 2 фаза – це приплив свіжого повітря з вулиці. Завдяки цьому процесу рекуперації витяжне повітря передає своє тепло припливному.

Монтаж пристрою
Монтаж рекуператора всередині стіни повинен проводитись в зовнішній стіні будинку. Рекомендується заздалегідь підвести живлення і підготувати отвір діаметром 180 мм. Докладні інструкції по монтажу наведені в паспорті виробу. Зверніть увагу, що монтаж рекуператора в нові будинки робиться у два кроки:
Також рекуператор можна встановити по готовому ремонту, але на стіні залишиться технологічний отвір.

Технічне обслуговування

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blauberg |
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 108 куб.м/год |
| Ефективність рекуперації тепла | 87 % |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна підтримувана температура | 40 град. |
| Мінімальна підтримувана температура | -20 град. |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 285 мм |
| Розмір патрубка | 160 мм |
| Характеристики рекуператора | |
| Площа | 11-20 м², 21-35 м² |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Клас фільтра | G3 |
| Рівень шуму на відстані 3 м | 13, 18, 30, 42, дБ |
| Рівень шуму на відстані 1 м | 23, 27, 40, 51, дБ |
| Матеріал теплообмінника | Кераміка |
| Датчики та індикатори | індикатор забрудненості фільтра, індикатор роботи |