






8 400 ₴
Канальний вентилятор Soler&Palau Jetline-100 - перший у новій лінійці канальних вентиляторів іспанського бренду. Відмінною рисою моделі є оптимізація конструкції для зменшення монтажного габариту за висотою, зниження шуму завдяки вдосконаленню конфігурації крильчатки та форми дифузора, що випрямляє потік. Можливе керування швидкістю вентилятора завдяки регулятору швидкості. Може приєднатися до повітропроводів: круглого, прямокутного, квадратного перетину. Підходить для житлових, комерційних і промислових об'єктів.
Особливості
Корпус
Двигун
Електропідключення
Збоку до зовнішньої клемної коробки, яка легко знімається. Положення клемної коробки можна змінити для зручного монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 260 куб.м/год |
| Частота обертання | 2690 об/хв |
| Споживана потужність | 0.19 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 0.1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 276 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 181 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 100 мм |