






12 800 ₴
Канальний вентилятор Soler&Palau Jetline-200 - перший у новій лінійці канальних вентиляторів іспанського бренду. Відмінною рисою моделі є оптимізація конструкції для зменшення монтажного габариту за висотою, зниження шуму завдяки вдосконаленню конфігурації крильчатки та форми дифузора, що випрямляє потік. Можливе керування швидкістю вентилятора завдяки регулятору швидкості. Може приєднатися до повітропроводів: круглого, прямокутного, квадратного перетину. Підходить для житлових, комерційних і промислових об'єктів.
Особливості
Корпус
Двигун
Електропідключення
Збоку до зовнішньої клемної коробки, яка легко знімається. Положення клемної коробки можна змінити для зручного монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 1080 куб.м/год |
| Частота обертання | 2630 об/хв |
| Споживана потужність | 0.125 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 0.5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 322 мм |
| Довжина | 281 мм |
| Висота | 273 мм |