





15 100 ₴
Канальний вентилятор Soler&Palau Jetline-315 - перший у новій лінійці канальних вентиляторів іспанського бренду. Відмінною рисою моделі є оптимізація конструкції для зменшення монтажного габариту за висотою, зниження шуму завдяки вдосконаленню конфігурації крильчатки та форми дифузора, що випрямляє потік. Можливе керування швидкістю вентилятора завдяки регулятору швидкості. Може приєднатися до повітропроводів: круглого, прямокутного, квадратного перетину. Підходить для житлових, комерційних і промислових об'єктів.
Особливості
Корпус
Двигун
Електропідключення
Збоку до зовнішньої клемної коробки, яка легко знімається. Положення клемної коробки можна змінити для зручного монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 1610 куб.м/год |
| Частота обертання | 2600 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 600 Па |
| Споживана потужність | 0.215 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 8.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 369 мм |
| Довжина | 331 мм |
| Висота | 322 мм |