



17 500 ₴
Tosot Expert API - це надійний кондиціонер з технологією ON/OFF. Легкий в управлінні, економічний в експлуатації і простий в користуванні.
Tosot Expert API - ваш вірний помічник під час спеки та під час холоду. Елегантний дизайн внутрішнього блоку, лаконічно вписується у будь-який інтер’єр, і доповнює стиль Вашої оселі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tosot |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 27 кв.м |
| Потік повітря | 520 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2650 Вт |
| Потужність охолодження | 2550 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 13.44 л/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 18 град. |
| Максимальна температура | 24 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 794 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 734 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 260 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 704 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 185 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7.6 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 450 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 710 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 293 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 24.7 кг |