



2 099 ₴
Електричний конвектор Bonjour CEG BL-Meca/M (1500W) з механічним управлінням – базова модель, що була розроблена французьким концерном GROUPE ATLANTIC спеціально для українського ринку і відповідає оптимальному співвідношенню ціна/якість. Опалювальний пристрій легко замінить собою дороге у монтажі та обслуговуванні газове опалення.
Принцип роботи
Завдяки використанню принципів природної конвекції, забезпечується швидкий прогрів повітряних мас та їхній рівномірний розподіл у приміщенні. Це дає змогу обігрівати за короткий час навіть великогабаритні кімнати з високими стелями. Зовнішнє регулювання температури забезпечує комфортну експлуатацію. Бонжур 1500 Вт має ступінь захисту IP 24, тому не боїться потрапляння бризок води і може використовуватися для обігріву ванних кімнат.
Нагрівальний елемент
Нагрівальний елемент закритої конструкції, яким оснащений електрообігрівач Bonjour 1500 Вт, не сушить повітря, не нагріває до опіконебезпечних температур корпус пристрою. Обладнання працює безшумно.
Технічні особливості електричного обігрівача Bonjour:
Монтаж
Сучасний дизайн моделі гармонійно виглядає в інтер’єрах будь-якого стилю. Міцний кронштейн забезпечує простий монтаж на стіну і надійну фіксацію. Закруглені кути гарантують безпеку для дітей. Для розташування електроконвектора на підлозі та його вільного переміщення ви можете додатково придбати ніжки (фото).
Що входить в комплект до Вашого конвектора?
Про гарантію
Гарантійний термін, який надає виробник на електроконвектори Bonjour - 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonjour |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Наявність ніжок | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 532 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Вага | 3.4 кг |