






2 299 ₴
Нагрівальна панель з тонким корпусом оснащена оптимізованою решіткою, що дозволяє значно пришвидшити циркуляцію повітряних мас. Маючи компактні розміри, конвектор швидко нагріває повітря, забезпечуючи потрібну температуру в приміщенні. Високоточний термостат і панель керування – механічні, прості в експлуатації і зручні. На панелі розташовані регулятор температури та кнопка вмикання/вимикання.
Потужність опалювального пристрою – 1750 Вт. Діапазон робочих температур від +7 до +28°С. Електроконвектор обігріває приміщення площею 17,5 м2 (з розрахунку в 1 кВт на 10 м2).
Економічні та сучасні технології
Швидке прогрівання та розподіл тепла в приміщенні, відбувається за рахунок обладнання конвектора потужним нагрівальним елементом Bonjour Turbo Heat 20 з алюмінієвим дифузором та захисною оболонкою з нержавіючої сталі. Наявність дифузора збільшує площу теплообміну та швидкість прогріву повітря в приміщенні, а передня панель при цьому не перегрівається. Новий, більш тонкий та компактний, корпус з оптимізованою решіткою спеціально розроблено для прискореної циркуляції повітряного потоку та ефективного обігріву приміщення. При цьому конвектор працює без зайвого шуму.
Режими управління
Електричний конвектор Бонжур 1750 Вт налаштовується механічним способом і працює у двох режимах. Для керування передбачені регулятор температури та перемикач. При виборі режиму «Комфорт» можна обирати та встановлювати температурні показники у діапазоні від +7 до +28°С. Щоб його налаштувати, необхідно вставити кнопку перемикача у положення «I». При цьому температурний регулятор налаштовується на «Max». Після нагріву повітря до комфортної температури регулятор повертають у протилежному напряму до клацання. Конвектор автоматично забезпечуватиме нагрівання до встановленої температури.
Щоб налаштувати режим «Антизамерзання» для підтримки температури на мінімумі (+7°С), необхідно кнопку вимикача залишити на «І», а регулятор виставити на «Min». Нагрівальний елемент не вмикатиметься, якщо температура в приміщенні буде вищою, ніж максимально можлива на термостаті.
Захист і безпека
Точність регулювання механічного термостату до 0,8°С. Перегріваючись, він вимикається, значно подовжуючи термін експлуатації конвектора. Поверхня не нагрівається вище, ніж 45°С, завдяки закритій конструкції нагрівального елемента, алюмінієвого дифузора й захисної оболонки. Таким чином, людина не зазнає опіків, випадково доторкнувшись до корпусу.
Модель максимально безпечна в користуванні, бо оснащена датчиком, який вимикає пристрій у разі його падіння, має підвищений ступінь захисту від вологи (ІР24) та подвійний ізоляційний шар класу ІІ. Безпека для дітей гарантована відсутністю загострених кутів.
Технічні особливості електричного обігрівача Bonjour Turbo:
Компактний стильний електричний прилад має елегантний дизайн, гармонійно виглядає у будь-яких інтер’єрних рішеннях. Спеціальний міцний кронштейн забезпечує простий монтаж на стіну та надійну фіксацію. В комплектації пристрою є ніжки для встановлення на підлогу.
Що входить в комплект конвектора?
Про гарантію
Модель розрахована на довгий експлуатаційний період. Гарантійний термін від виробника - 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonjour |
| Потужність обігріву | 1750 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 17.5 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підтримання температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Наявність ніжок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 451 мм |
| Ширина | 606 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Вага | 4.2 кг |