



2 929 ₴
Електроконвектор Atlantic F17 Essential - оптимальне рішення для тих, хто шукає альтернативу газовому опаленню. Пристрій, розроблений і виготовлений популярним французьким брендом ATLANTIC, можна використовувати як основне або додаткове опалювальне обладнання.
Нагрівальний елемент
Високоефективний електроконвектор обладнаний П-подібним нагрівальним елементом закритої конструкції. Він не сприяє спаленню кисню та висушуванню повітря.
Керування
Природна конвекція забезпечує швидкий та рівномірний нагрів повітряних мас навіть у крупногабаритних приміщеннях з високими стелями. Необхідну температуру легко виставити за допомогою спеціальної рукоятки. Її місце розташування – бічна панель.
Безпека
Електроконвектор Atlantic F17 Essential CMG BL-Meca/M (1000W) ідеально підходить для родин, в яких є маленькі дітки та домашні тварини. Розташовуючи його на підлозі, не варто хвилюватися: ніжки міцні та стійкі, а поверхня моделі не розігрівається настільки, щоб стати причиною опіку. Закруглені кути надають витонченість дизайну приладу і запобігають дитячому травматизму.
Особливості електроконвектора Atlantic F17:
Монтаж
Конвектор можна легко і швидко зафіксувати на стіні, використовуючи надійний кронштейн або ставити на підлогу (ніжки купляються додатково).

Що входить в комплект конвектора?
Про гарантію
Виробник забезпечує електричні конвектори Atlantic F17 гарантією на 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Наявність ніжок | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 468 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Вага | 3.2 кг |