



2 999 ₴
Електроконвектор Atlantic F19 відрізняється простотою керування за допомогою надійної механічної панелі, високою ефективністю та тепловіддачею. Завдяки використанню інноваційної HD-технології при розробці конвектора, було досягнуто зменшення енергоспоживання.
Особливості HD-технології
Командою дизайнерів бренда було винайдено нову технологію, яку вдалося успішно застосувати в конструкції конвекторів Атлантік. Лицьова панель пристрою отримала іншу, змінену геометричну форму. Завдяки їй, зовнішня частина швидше нагрівається, а конвекційний механізм рівномірно розподіляє нагріті повітряні маси в приміщенні. Тепловіддача та КПД підвищуються, мікроклімат стає комфортним для людини.
Нагрівальний елемент
Електронагрівальний елемент вироблений з алюмінію і має П-подібну форму. Він не сушить повітря, не зменшує кількість кисню у ньому, завдяки закритій конструкції.
Керування
Інтуїтивно проста у використанні і надійна механічна панель дозволяє легко і швидко налаштувати конвектор на потрібні температурні показники, забезпечує процеси вмикання та вимикання.
Безпека
Електричні конвектори Атлантік F19 потужністю 1500 Вт не провокують появи опіків при випадковому дотику до корпусу пристрою. Поверхня електроприладу не розігрівається до температури вищої за +45°С. Додаткову безпеку експлуатації забезпечують датчики падіння, кімнатної температури, засіб автоматичного захисту від перегріву.
Особливості електроконвектора Атлантік F19:
Монтаж
Конвектор можна легко і швидко зафіксувати на стіні, використовуючи надійний кронштейн або ставити на підлогу (ніжки купляються додатково).

Що входить в комплект конвектора?
Про гарантію
Виробник забезпечує електричні конвектори Atlantic F19 гарантією на 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Наявність ніжок | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 461 мм |
| Ширина | 612.9 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Вага | 4.5 кг |