


4 099 ₴
Електричний конвектор Atlantic F119 - це нове покоління електричних конвекторів з механічною панеллю керування і розроблених за інноваційною технологією HD. Atlantic F119 стане незамінним для довгострокового використання в якості основного або додаткового опалювального обладнання.
Особливості HD-технології
Нове покоління конвекторів Atlantic відрізняється вдосконаленим дизайном. Завдяки новій геометричній формі поверхні лицьовій панелі конвектора, пристрій має поліпшену тепловіддачу. Таким чином, лицьова панель конвектора нагрівається швидко і поширює тепло рівномірно, що забезпечує оптимальний комфорт користувачу без пересушування повітря.
Нагрівальний елемент
Унікальна конструкція нагрівального алюмінієвого елемента вирізняється П-образною формою та повною ізоляцією. Завдяки закритому типу, він не спалює кисень та не провокує пересихання повітря.

Керування
В приладі встановлено надійну механічну панель керування, яка дозволяє налаштувати комфортну температуру нагрівання повітря в приміщенні, а також включити та вимкнути конвектор.
Безпека
Конвектор Atlantic F119 потужністю 2500 Вт оснащений закритим нагрівальним елементом, тому його зовнішня панель нагрівається не вище, ніж до 45°С. Це запобігає появі опіків при випадковому дотику. Максимальною безпечністю пристрій завдячує датчикам кімнатної температури, падіння, автоматичному захисту від перегріву.
Особливості Atlantic F119:
Монтаж
Конвектор можна легко і швидко зафіксувати на стіні, використовуючи надійний кронштейн або ставити на підлогу (ніжки купляються додатково).

Що входить в комплект конвектора?
Про гарантію
Виробник забезпечує електричні конвектори Atlantic F19 гарантією на 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Наявність ніжок | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 461 мм |
| Ширина | 909 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Вага | 6.2 кг |