


1 512 ₴
Тепловентилятор керамічний Термія АО ЕВО 2,0/0,1 PTC - це невеликий і мобільний обігрівач, для швидкого обігріву невеликих приміщень. Тепловентилятор Термія АО ЭВО 2,0/0,1 PTC має два режими потужності 1 і 2 кВт. Терморегулятор, нагрівальний елемент - керамічний. Відрізняється великими показниками перегріву (до 50 °С) при більш низькій температурі поверхні в порівнянні з ТЕНовими тепловентиляторами. Продуктивність: 100 м3/год

Переваги
Функції
Безпека
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність обігрівання | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елемента | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип керування | Механічне |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Вентиляція без нагрівання | Да |
| Вологозахищений корпус | Немає |
| Захист від перегрівання | Да |
| Клас захисту | I |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Червоний |