

3 100 ₴
Тепловентилятор Термія 2000 - це невеликий і мобільний електричний обігрівач, який підходить для опалення невеликих приміщень, наприклад майстерень, гаражів, СТО, невеликого складу, магазину або павільйону. Може працювати в якості основного джерела тепла, а також як додаткове опалення. Потужність 2 кВт розрахована для обігріву 50 куб. метрів (за умови цілодобової роботи і хорошої теплоізоляції). Тепловентилятор Термія 2000 може працювати в 3-х режимах: вентилятор; 1 кВт і 2 кВт.
Конструкція і принцип роботи
Обігрівач являє собою металеву конструкцію прямокутної форми, всередині якої змонтований блок нагрівачів і вентиляторний вузол. Принцип роботи такий же, як і у теплової гармати (вентилятор проганяє холодне повітря через нагрівачі, в результаті чого, на виході, створюється потік теплого повітря), однак, за рахунок конструкції, потік теплого повітря у промислового тепловентилятора більш розсіяний.
Переваги
Функції
Безпека
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 272 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 371 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Основні атрибути | |
| Продуктивність | 200 м3/год |
| Напруга | 230 В |
| Ступінь захисту оболонки | IP22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність обігрівання | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип керування | Механічне |
| Вентиляція без нагрівання | Да |
| Вологозахищений корпус | Немає |
| Захист від перегрівання | Да |
| Клас захисту | I |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Червоний |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |