

3 570 ₴
Тепловентилятор Термія 3000 - це переносний електричний обігрівач, потужністю 3 кВт. Оснащений ступінчастим регулюванням потужності 1,5 і 3 кВт, також може працювати як вентилятор в режимі з відключеними нагрівачами. Підходить для як для додаткового, так і для основного опалення. Може застосовуватися для опалення майстерень і цехів, торгових павільйонів і виробничих приміщень, складів та магазинів, теплиць, гаражів і СТО.
Конструкція і принцип роботи
Обігрівач являє собою металеву конструкцію прямокутної форми, всередині якої змонтований блок нагрівачів і вентиляторний вузол. Принцип роботи такий же, як і у теплової гармати (вентилятор проганяє холодне повітря через нагрівачі, в результаті чого, на виході, створюється потік теплого повітря), однак, за рахунок конструкції, потік теплого повітря у промислового тепловентилятора більш розсіяний.
Переваги
Функції
Безпека
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 300 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Електрична |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 272 мм |
| Глибина | 371 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Основні атрибути | |
| Напруга | 230 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Червоний |
| Клас захисту | I |
| Вологозахищений корпус | Немає |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Захист від перегрівання | Да |
| Тип керування | Механічне |
| Потужність обігрівання | 3000 Вт |
| Вентиляція без нагрівання | Да |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |