

7 600 ₴
Тепловентилятор Термія 9000 - це переносний електричний обігрівач, потужністю 9 кВт. Оснащений ступінчастим регулюванням потужності 4,5 і 9 кВт, також може працювати як вентилятор в режимі з відключеними нагрівачами. Підходить для як для додаткового, так і для основного опалення. Може застосовуватися для опалення майстерень і цехів, торгових павільйонів і виробничих приміщень, складів та магазинів, теплиць, гаражів і СТО.
Конструкція і принцип роботи
Обігрівач являє собою металеву конструкцію прямокутної форми, всередині якої змонтований блок нагрівачів і вентиляторний вузол. Принцип роботи такий же, як і у теплової гармати (вентилятор проганяє холодне повітря через нагрівачі, в результаті чого, на виході, створюється потік теплого повітря), однак, за рахунок конструкції, потік теплого повітря у промислового тепловентилятора більш розсіяний.
Переваги
Функції
Безпека
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 456 мм |
| Ширина | 346 мм |
| Глибина | 267 мм |
| Вага | 9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Основні атрибути | |
| Потужність обігрівання | 9000 Вт |
| Продуктивність | 800 м3/год |
| Напруга | 380 В |
| Ступінь захисту оболонки | IPХ2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення | 90 кв.м |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип керування | Механічне |
| Терморегулятор | Да |
| Вентиляція без нагрівання | Да |
| Вологозахищений корпус | Немає |
| Захист від перегрівання | Да |
| Клас захисту | I |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Червоний |