



2 220 ₴
Принцип роботи приладу заснований на явищі конвекції повітря. Конструкція дуже проста, немає ніяких електронних деталей. У виробництві застосовуються якісні комплектуючі європейських компаній, які роблять конвектор Термія надійним обігрівачем для тривалого використання.
Особливості
Функції
Безпека
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підтримання температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Наявність ніжок | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 3.6 кг |