



2 140 ₴
Підходить для опалення як сухих так і вологих приміщень (ванна, душ, басейн, сауна). Закритий нагрівальний елемент з ребрами не спалює кисень. Може застосовуватися для обігріву дитячих приміщень (садочків).
Особливості
Функції
Безпека
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підтримання температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Наявність ніжок | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 4.3 кг |