


3 500 ₴
Конвектор абсолютно безшумний, під час роботи не видає жодних клацаючих звуків, характерних для конвекторів з механічним терморегулятором. Може застосовуватися для стаціонарних систем опалення. Конвектор може експлуатуватися як у звичайних приміщеннях, так і у ванні або душі, завдяки ступеню захисту IP 24.
Функції
Особливості
Безпека
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Наявність ніжок | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 4.5 кг |