









9 000 ₴
8 000 ₴
Витяжний вентилятор Soler&Palau Silent Dual 100 - автоматично регулює свою роботу відповідно до навколишніх умов за допомогою датчика руху і датчика вологості. Він постійно аналізує параметри навколишнього повітря, використовуючи спеціальний алгоритм регулювання і не потребує втручання людини.
Електродвигун змінного струму з регульованою частотою обертання забезпечує необхідну продуктивність вентилятора за мінімального рівня шуму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26.5 дБ |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.48 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Так |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 167 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Глибина | 103 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 54 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |