




7 200 ₴
Стельовий вентилятор Soler&Palau HTB-90 RC є ідеальним рішенням для створення комфортної температури в громадських і житлових приміщеннях. Виріб не трудомісткий в установці. Монтується до стелі за допомогою гачка, який легко ховається за привабливим естетичним ковпачком.
Стельовий вентилятор працює у двох сезонних режимах. Влітку потоки прохолодного повітря спрямовуються вниз, охолоджуючи приміщення. У зимовому режимі роботи вентилятор спрямовує теплу повітряну масу від низу до верху, прискорюючи прогрівання кімнати.
За потреби можна додатково замовити комплект KIT RC HTB (бездротовий дистанційний пульт керування).
Технічні дані Soler&Palau HTB

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Витрата повітря | 6000 куб.м/год |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 230 об/хв |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Колір | Сірий |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 395 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Реверс | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |