



2 400 ₴
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TDM-100 призначен для використання в невеликих системах вентиляції з повітроводами або для монтажу в стіні, для безпосередньої циркуляції повітря між двома сусідніми приміщеннями. При установці враховуйте напрям потоку (вказано стрілкою на корпусі). Модель може використовуватися як для витяжної, так і для припливної вентиляції.
Особливості:
Аеродинаміка

Монтаж
Модель TDM може встановлюватися всередині стіни, це зручне рішення для вентиляції невеликих приміщень або розподілу тепла між сусідніми приміщеннями.

Габаритні розміри Soler&Palau TDM-100

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 110 куб.м/год |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Висота | 99 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Глибина | 94.5 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |