






3 200 ₴
2 900 ₴
Канальний вентилятор Soler&Palau SILENTUB-100 має дуже низький рівень шуму і призначений для використання в невеликих системах вентиляції з повітропроводами або для кріплення змиву в стіні для прямої циркуляції повітря між двома суміжними приміщеннями. Вентилятор оснащений однофазним електродвигуном (230 В - 50 Гц, клас захисту IP44, клас II, що протікає), зворотним клапаном і кульковими підшипниками, не потребує обслуговування. Електродвигун фіксується в корпусі за допомогою спеціальних гумово-металевих втулок, що перешкоджають передачі вібрацій і шуму.
Робоча температура повітря від 0°С до +40°С.
Аеродинаміка

Монтаж
Модель SILENTUB може встановлюватися всередині стіни, це зручне рішення для вентиляції невеликих приміщень або розподілу тепла між сусідніми приміщеннями.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Рівень шуму | 37.5 дБ |
| Швидкість обертання | 2450 об/хв |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Висота | 101 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Глибина | 131 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 99.6 мм |