


535 ₴
Канальний вентилятор Домовент 100 ВКО турбо використовується для витяжної або припливної вентиляції приміщень житлового або комерційного призначення.
Найчастіше такі вентилятори використовуються для витяжної вентиляції санвузлів, ванної або кухні. Вентилятор розташовується за підвісною або підшивною стелею, повітря з приміщення видаляється через повітропровід і вентиляційну решітку. Викид здійснюють у витяжну шахту.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 135 куб.м/год |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.41 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Сила струму (А) | 0.085 |
| Розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |