


440 ₴
Регулятор обертів Вентс РС-1-300 - застосовується в системах вентиляції для увімкнення/вимкнення та регулювання швидкості обертання однофазних електродвигунів вентиляторів, керованих напругою. Допускається керування кількома вентиляторами, якщо загальний споживаний струм не перевищує гранично допустимої величини струму регулятора - 1,5 А.
Конструкція та керування
Монтаж
Встановлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Вага | 0.11 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Колір | Білий |
| Сила струму (А) | 1.5 А |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 95 мм |