


1 234 ₴
1 034 ₴
Регулятор обертів Вентс РС-1-400 - застосовується в системах вентиляції для увімкнення/вимкнення та регулювання швидкості обертання однофазних вентиляторів. Допускається керування кількома вентиляторами, якщо загальний споживаний струм не перевищує - 1,8 А.
Конструкція та керування
Монтаж
Встановлення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Вага | 0.25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Колір | Білий |
| Сила струму (А) | 1.8 А |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 78 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Висота | 78 мм |