




671 ₴
Витяжний вентилятор Colibri Atoll 100 Titan використовується для вентиляції повітря в санвузлах або кухні. Патрубок вставляється в шахту, до поверхні стіни вентилятор кріпиться шурупами. Включення може походити від окремого вимикача або спільно з освітленням в приміщенні.
Кольорові виконання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колібрі |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 146 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 43 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |