




876 ₴
Витяжний вентилятор AirRoxy Planet Energy 100 SP використовують для встановлення в санвузлах, гардеробах, кухнях. Він забезпечує відмінну циркуляцію повітря, ефективно видаляє неприємні запахи та вологу. Був розроблений для економічної та дуже тихої експлуатації.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 93 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кабель живлення в комплекті | Так |
| Розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Глибина | 67 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 12 мм |
| Розмір патрубка | 99.4 мм |