





1 707 ₴
Витяжний вентилятор AirRoxy aRid 150 BB на підшипниках - використовують для встановлення в санвузлах, гардеробах, кухнях. Він забезпечує відмінну циркуляцію повітря, ефективно видаляє неприємні запахи та вологу. Був розроблений для економічної та дуже тихої експлуатації.
Особливості
Модифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний |
| Витрата повітря | 257 куб.м/год |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Швидкість обертання | 1450 об/хв |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 197 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 22.5 мм |
| Розмір патрубка | 150 мм |